Képességkatalógus

Alkalmazásfejlesztőt keres miskolci irodájába a Mobile Engine

A Mobile Engine Kft.

Alkalmazás-fejlesztő munkatársat keres

A Mobile Engine Kft. magyar mobil informatikai vállalat, mely közel 10 országban rendelkezik ügyfelekkel. Cégünk mobil munkafolyamat megoldásokat szolgáltat nagyvállalatoknak, hogy hozzájáruljon folyamathatékonyságuk növeléseséhez. Ügyfeleink számos iparágban vannak jelen, mint például az építőipar, logisztika, pénzszállítás, FMCG és pénzügyi szolgáltatás.

Feladatok

  • Mobil alkalmazások testreszabása a Mobilengine platformon, Android és iOS rendszereken
  • Elektronikus űrlapok, webformok, dashboardok készítése
  • Tárolt adatokból riportok készítése, testreszabása Crystal Reports alkalmazással
  • Szoftver és kiegészítő alkalmazások fejlesztése
  • A meglévő és potenciális ügyfelek támogatása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Alapfokú SQL ismeretek
  • Angol nyelvtudás (minimum B1)
  • Kreatívitás és analitikus készségek
  • Problémamegoldó készség
  • Korábbi mobil fejlesztési tapasztalat nem szükséges

Előny

  • C#, Java tapasztalat
  • Fejlesztői tapasztalat Android vagy iOS rendszeren
  • Rendszerintegrációs tapasztalat
  • B2+ angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Pozitív töltetű fiatalos csapat
  • Csocsó minden irodában
  • Kávé minden mennyiségben
  • Heti 40 órás bejelentett fix jövedelem
  • Kulturált, otthonos munkakörnyezet
  • Csapatépítő programok
  • Rugalmas időbeosztás

Munkavégzés helye:

  • Miskolc